Fotoksiążka online

W dzisiejszych czasach, gdy technologia rozwija się niemal z każdym kolejnym dniem, nie jest tajemnicą, że coraz większa liczba osób przechowuje zrobione przez siebie fotografie na twardych dyskach komputerów lub w telefonach. Zdjęcia w klasycznej wersji, wydrukowane, wywołane u fotografa, włożone do albumów, niestety przechodzą powoli do lamusa. Wciąż jednak wielu ludzi uwielbia tradycyjne fotografie, które w każdej chwili można obejrzeć, bez konieczności użycia sprzętu elektronicznego. Z tego powodu dużą popularnością cieszy się od wielu lat fotoksiążka.
 

fotoksiążka onlineTego typu album, zawierający wybrane przez nas fotografie, złożone w jeden projekt w formie książki, jest niezwykle oryginalnym i bardzo lubianym prezentem na wiele okazji. Urodziny, święta, rocznica, ślub czy nawet zwykłe podziękowania – to idealny moment na podarowanie bliskiej osobie tego rodzaju pamiątki. Ważną kwestią jest tu oryginalność i niepowtarzalność – każda fotoksiążka jest bowiem jedyna w swoim rodzaju. Poza różnorodnością zdjęć, możemy dokonać wyboru gotowego szablonu (sugerując się gustem obdarowywanego lub po prostu rodzajem okazji) –  często program do fotoksiążek zawiera ich nawet kilkadziesiąt albo kilkaset. Oczywiście możemy również zaprojektować własną wersję, dodając swoją grafikę, tło, napisy, wzory itp. Gdy wszystko jest gotowe, całość wysyłamy i już po 2-3 dniach możemy odebrać fotoksiążkę.

Gdzie wykonać takie projekty?

W sieci jest wiele stron i portali, oferujących usługi typu darmowy program do projektowania online. W krótkim czasie, bez wychodzenia z domu, możemy stworzyć swój album. Ceny różnią się ze względu na ilość stron, format albumu, rodzaj papieru (zwykły, kredowy) czy okładki (twarda lub miękka). Do zrobienia całości potrzebny jest oczywiście wspomniany wyżej program do fotoksiążek – możemy go bezpłatnie ściągnąć z sieci i zainstalować na dysku, ale również bez problemu znajdziemy wersję online. Jego obsługa nie powinna stanowić problemu – zwykle programy tego typu są niezwykle proste, przejrzyste i intuicyjne.

Stworzenie fotoksiążki to często dobra zabawa, przywołująca wiele wspomnień.


Fotoksiążka online - niezbędny jest program online

Polecamy skorzystanie z programu Zaprojektuj-sam  działającego online bez potrzeby ściągaania go na komputer

program online do fotoksiążek

Script logo