Księga gości uroczystości

 

Księga gości to nic innego jak księga, w której goście mogą pozostawić po sobie wpis, w postaci podpisu albo dłuższego tekstu jak wierszyk czy podziękowanie. Jest to popularna i jedna z najlepszych form stworzyć sobie pamiątki po ceremonii zaślubin i uroczystości weselnej.

 

Księga gości na weselu


Jeżeli chcemy zatrzymać ulotne życzenia zaproszonych gości już na zawsze to warto sięgnąć po to fenomenalne rozwiązanie, jakim jest właśnie księga gości. Księgi gości wiodą prym wśród popularnych dodatków na wesele, a w Internecie jest aż zatrzęsienie jeżeli chodzi o inspiracje. Warto też podpatrzeć u znajomych, jakie księgi gości się pojawiają, aby przy planowaniu swojego wesela wiedzieć już co się najlepiej sprawdza.

guest book

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Personalizowana księga gości


Wystarczy przejrzeć bogatą ofertę ksiąg weselnych dostępnych na rynku, żeby wiedzieć, że wybór nie jest prosty. Odznaczają się one różnorodną kolorystyką, bogatymi zdobieniami i zróżnicowaną kolorystyką. Jednak co zrobić aby to wasza księga gości była niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju j mocno jak tylko się da związana z waszą uroczystością? Odpowiedzią na to pytanie jest spersonalizowanie waszej księgi gości. Można to zrobić poprzez nadrukowanie imion panny młodej oraz pana młodego na stronie tytułowej. Dodatkowo warto pamiętać o dacie i być może o miejscowości. Niektórzy mogą pokusić się o krótki tekst o waszej miłości - wtedy możemy być pewni, że nie ma drugiej takiej księgi gości na świecie.

 

Jaką księgę gości wybrać?


Żyjemy w czasach, w których mamy wręcz bogactwo takich gadżetów weselnych, przez co wybór nie jest taki prosty. Możemy sięgnąć po klasyczne rozwiązanie w postaci białej księgi gości. Jest to neutralny wybór. Okładka w kwiaty lub ze złotymi napisami od lat robi furorę i często pasuje kolorystycznie do wystroju sali. Bardzo popularne są też czarne księgi, gdzie goście muszą wpisywać się specjalnymi pisakami, aby tekst był widoczny. Ma to swój urok! Na rynku dostępne są także drewniane księgi gości, księgi gości na odciski palców a także - księgi gości w postaci puzzli. Jednak nie ważne jaką formę przyjmie raka książka to jest to świetna pamiątka.

 

Script logo