Urodzinowy prezent na 18kę

 

18 urodziny to wyjątkowy czas

Tak, każdy z nas ma urodziny co roku. Jednak sami na pewno przyznacie, że jednak osiemnaste urodziny to bardzo ważny czas. W szczególności dla solenizanta, który całkiem legalnie może chociażby już pić piwo, iść na prawo jazdy i kierować auto. Mówiąc w skrócie może robić wszystko to (tylko że z umiarem!) czego do tej pory zabraniali mu rodzice. Nie ma więc nic dziwnego, że z tej okazji Rodzice solenizanta i inne bliskie osoby myślą o tym, aby dać coś naprawdę wyjątkowego z tej okazji.

 

Jaki prezent na 18-kę jest najlepszy?

 

prezent na 18-kęTrzeba powiedzieć, że propozycji jest naprawdę całe mnóstwo. Bliskie osoby, należące do grona przyjaciół na pewno będą myślały o tym, aby podarować coś z podtekstem seksualnym. Nie ma co ukrywać, że pod tym względem mentalność nastolatków pozostaje niezmieniona już od bardzo długiego czasu. Czy to będą prezerwatywy nadmuchane, seksowne stringi lub cokolwiek innego. Dlatego im nie trzeba sugerować żadnego prezentu dla zbliżającej się osiemnastki. Z kolei rodzice na pewno zainwestują w jakiś prezent w postaci grubszej koperty, czy też wspomnianego kursu na prawo jazdy lub czegoś w tym stylu. Warto jednak pomyśleć o tym, aby swojemu dziecku, czy też nawet wnukowi (w końcu dziadkowie również mogą pomyśleć o takim prezencie) podarować dość unikalny i dobry prezent. Mianowicie mowa tutaj o zdjęciach. A dokładnie pod naszą lupę trafiła dzisiaj specjalna fotoksiążka na 18 urodziny. Wiele osób może powiedzieć, że to jednak średni prezent. Jednak pomyślcie sobie ze spokojem, że w wasze ręce trafia album, gdzie macie zebrane zdjęcia od urodzenia właśnie do tych osiemnastych urodzin. I widzicie siebie na takich zdjęciach, gdzie dopiero co się urodziliście, gdzie jeszcze biegaliście z pieluchą (co, jak co ale mit, że niektórzy od razu są duzi jednak jest mitem), bawiliście się w błocie, chodziliście do przedszkola, do podstawówki - prawda, że fajnie powspominać takie czasy?

 

Taka książka ze zdjęciami w ładnej oprawie jest naprawdę wyjątkowym prezentem, który rozczuli nawet najbardziej zatwardziałego nastolatka, który udaje, że dziecko już z niego dawno wyszło. Warto podarować swojemu już pełnoletniemu dziecku taki wyjątkowy prezent na urodziny.

 

Script logo